Test zestawu kabli audio Black Rhodium

Artykuły i aktualności

Test zestawu kabli audio Black Rhodium

Poprosiliśmy redakcję SoundRebels o opinie na temat zestawu kabli audio Black Rhodium: Duet BW DCT++, Oratorio DCT Ultra XLR, Cratos, Stream.

Dwa różne kable zasilające, interkonekt XLR oraz kabel głośnikowy – taki zestaw kabli audio otrzymał od nas dziennikarz magazynu SoundRebels, Jacek Pazio. Czy zestaw go zaciekawił? Jak być może wiecie, magazyn SR zajmuje się przede wszystkim high-endem, czyli drogimi i ultra drogimi urządzeniami i akcesoriami audio. Kable Black Rhodium, nawet te z najwyższej półki, są rozsądnie wycenione. Ale czy to znaczy, że nie mają co robić wśród prawdziwego high-endu? Przekonajmy się!


Pełny tekst recenzji zestawu kabli audio – kliknij tutaj


Podsumowanie testu jest następujące:

Jak wspominałem, najmocniejszą stroną testowanego okablowania jest konsekwencja w dążeniu do zrealizowania zamierzeń konstruktora, czyli złapać dźwięk za gardło i przez cały czas prowadzić go jak na smyczy. Przecież nie można mieć pretensji, że produkt wiernie realizuje powierzone mu zadania. To jest propozycja dla wyedukowanych audiofilów i tylko tacy będą wiedzieć, czy potrzebują porządnego bata na chadzający swoimi ścieżkami w domenie konturu przekazu muzycznego zestaw audio, co jest wodą na młyn testowanego seta przewodów. Jeśli jednak ktoś z Was poszukuje mającego się nijak do utrzymania kontroli przekazu wprowadzanego przez okablowanie mimo wszystko lekkiego podkolorowania dźwięku, powinien szukać gdzie indziej, gdyż Graham Nalty nie staje okrakiem, za co należą mu się brawa.