Tanie interkonekty – Symphony 18

Artykuły i aktualności

Tanie interkonekty – Symphony 18

Blogger piszący pod pseudonimem Ludwik Hegel testuje Black Rhodium Symphony 18 – tanie interkonekty, nowość na rok 2018.

Tym razem poprosiliśmy o opinię osoby niezależnej, niezwiązanej z żadnym wydawnictwem drukowanym czy magazynem internetowym. Ludwik Hegel recenzuje przeróżne produkty ze świata audio w ramach swojej pasji. Pisze kwiecistym i obrazowym językiem, a jego blog Stereo i Kolorowo Undeground cieszy się dużą popularnością.

Interkonekty Black Rhodium Symphony 18, które niedawno weszły do oferty producenta (informacja na ten temat tutaj), zostały dogłębnie osłuchane, a werdykt jest następujący:

Brytyjskie interkonekty Black Rhodium Symphony 18 są jednymi z tańszych w firmowym katalogu. Lecz mimo tego reprezentują wysoki poziom korzystnego wpływu na brzmienie systemu stereo. Ich główne zalety to plastyczność, harmonia i naturalność. Dobrze działają na selektywność i precyzję dźwięku. Można je aplikować do każdego urządzenia, bo ani nie wyostrzają, ani nie oddalają brzmienia – są uniwersalne. Bardzo przyjemne kabelki. I bardzo ładne. Polecam.


Pełna recenzja – kliknij tutaj