STREAM – solidny kabel zasilający za rozsądną cenę

Artykuły i aktualności

STREAM – solidny kabel zasilający za rozsądną cenę

Kolejna recenzja kabla zasilającego Black Rhodium Stream podsumowana została następująco: Kultura i emocje za rozsądną cenę.

W magazynie wstereo.pl opublikowano artykuł, w którym autor wypowiada się na temat kabla zasilającego Black Rhodium Stream. Ocena sieciówki został osadzona w odniesieniu do topowego modelu Hercules DCT++ oraz innych kabli z wysokiej półki.


Pełny tekst recenzji w magazynie wstereo.pl – kliknij tutaj

Kabel zasilający za rozsądną cenę


Podsumowanie spotkania z Black Rhodium Stream:

Najnowsza sieciówka Black Rhodium Stream oferuje bardzo neutralne, równe, rytmiczne granie o świetnej głębi, wolne od jakiegokolwiek rozjaśnienia czy ostrości. Jest to bardzo rzetelny przewód, aczkolwiek nie oferuje tak magicznego dźwięku jak topowy Black Rhodium Hercules DCT++. Odniosłem wrażenie, że Stream bardziej niż Hercules ukazuje naturę rodowanych wtyczek MS HD Power 328. Pomimo zauważalnych, w stosunku do topowego modelu, ograniczeń całość brzmi bardzo spójnie. Uniknięto ewidentnych błędów, kultura przekazu oraz sposób przekazu emocji są na wysokim poziomie. To co kluczowe – przy znacznie niższej cenie udało się zachować dużą część szlachetności i firmowego charakteru dźwięku. Nie jest to oczywiście kabel, który wnosiłby jakiś przełom. Ma za to jedną, wręcz gigantyczną zaletą, a mianowicie bardzo rozsądną cenę.

 

Wszystkie artykuły i recenzje dotyczące kabla zasilającego Black Rhodium Stream – kliknij tutaj