STREAM – kabel do jazzu i wokali

Artykuły i aktualności

STREAM – kabel do jazzu i wokali

Oddaliśmy najnowszy kabel zasilający Black Rhodium Stream do testu w magazynie Audio Lifestyle. Wg autora recenzji to kabel do jazzu i wokali.

Dość krótka recenzja, w porównaniu z innymi, do których przyzwyczaił nas portal, brak odniesienia do konkretnych słuchanych utworów oraz brak własnych zdjęć (zaprezentowano jedynie nasze materiały), każe nam przypuszczać, że kabel potraktowano z jakichś powodów nie do końca poważnie. A szkoda, bo w naszej opinii to bardzo dobry kabel, a na pewno dużo lepszy niż to wynika z oceny portalu. Magazyn przyznał mu jedynie 3 gwiazdki na 5 możliwych, a więc średnio. Mimo wszystko przyjmujemy taką ocenę i prezentujemy ją na naszej stronie, wiedząc doskonale, że zawsze w takich sytuacjach będziemy mieć do czynienia w pewnym stopniu z brakiem obiektywizmu. Piszący recenzję zauważył, że to kabel do jazzu i wokali ogólnie. Natomiast słabym jego punktem jest przeniesienie uderzeń, basu, a więc kina domowego nim nie powinniśmy podłączać.

Przy okazji niniejszej recenzji warto podkreślić jak ważna jest możliwość posłuchania kabla we własnym systemie i  we własnych warunkach odsłuchowych. Jako dystrybutor i sprzedawca dajemy klientom taką możliwość. W salonie Hi-Fi Studio w Bielsku-Białej można wypożyczyć dowolny kabel i dopiero po własnej ocenie zdecydować się na zakup lub zwrot.


Zapraszamy do zapoznania się z recenzją w Audio Lifestyle – czytaj tutaj


Wszystkie artykuły i recenzje dotyczące kabla zasilającego Black Rhodium Stream – kliknij tutaj