Poradnik jak kupować kable audio – Graham Nalty

Artykuły i aktualności

Poradnik jak kupować kable audio – Graham Nalty

Graham Nalty, właściciel Black Rhodium, dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i podsuwa poradnik jak kupować kable audio.

Prezentujemy zebrane wskazówki, jak zabrać się do zakupu kabli, by była to optymalna inwestycja, zarówno do zestawów drogich – audiofilskich i high-endowych, jak i systemów budżetowych, które w większości posiadamy w swoich mieszkaniach. W 11 oddzielnych artykułach przedstawiamy poradnik Grahama Nalty, założyciela i właściciela firmy Black Rhodium:

11 niezbędnych kroków, które należy wykonać przed zakupem kabli audio, ze względu na słuchaną muzykę i posiadany system sprzętowy

„Wydobycie wszystkiego co najlepsze z muzyki i systemu audio-video bez robienia skoku na bank”

Graham Nalty MA (2014)

O Autorze

Graham Nalty - właściciel Black RhoriumGraham Nalty projektuje sprzęt audio od kilkudziesięciu lat. Jako pasjonat, nieustannie dąży do poprawiania jakości dźwięku za sprawą innowacyjnych pomysłów i stosowania wysoce zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Black Rhodium dostarcza swoje kable audio i video entuzjastom muzyki na całym świecie, poprzez sieć profesjonalnych dystrybutorów i sprzedawców.

Za swoją jakość, kable firmy Black Rhodium zdobyły wiele prestiżowych nagród przyznawanych przez magazyny audio. Ponadto, firma otrzymuje wiele pozytywnych referencji od klientów doceniających dodatkową przyjemność ze słuchania swojej ulubionej muzyki, którą doświadczają dzięki kablom Black Rhodium.

Wstęp

Pozwól śpiewać swojemu systemowi hi-fi za sprawą dobrego doboru kabli

Wyobraź sobie, że słuchasz swojej ulubionej muzyki, która brzmi bardziej realistycznie i naturalnie jak nigdy dotąd!

Muzyka staje się klarowniejsza, poszczególne głosy stają się bardziej wyraziste, instrumenty ujawniają więcej ich naturalnej barwy, akustyka nagrania staje się bardziej naturalna, a emocje zawarte w muzyce mogą być doświadczane z większym realizmem.

Może się to wydać śmiałym stwierdzeniem, że kable determinują dźwięk Twojego systemu audio bardziej niż źródło, wzmacniacz czy głośniki, ale moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zaopatrywaniu entuzjastów muzyki w wysokiej jakości kable, pozwala mi wysuwać takie właśnie wnioski.

Czytając tą książeczkę poznasz wiele tajników budowy najlepszych kabli audio i wideo. Natomiast wdrażając opisane tu 11 kroków, będziesz miał pewność, że dokonasz najlepszego możliwego wyboru kabli do swojego systemu muzycznego, co sprawi, że słuchanie muzyki zmieni się w prawdziwą radość, pełną entuzjazmu.


Dalszą część poradnika jak kupować kable audio „11 kroków…” znajdziesz w kolejnych częściach publikowanych cyklicznie. Zapraszamy do działu z artykułami.

Wszystkie odcinki poradnika: 11 kroków